درباره ما

دیجی‌شهر (نوآوران تجارت گستر فرین) یک استارتاپ در حوزه لندتک و متعلق به بانک‌شهر بوده که در سال ۱۴۰۰ تأسیس شد تا بتواند بستری مناسب برای ارائه تسهیلات آسان و مقرون به صرفه جهت تهیه کالا و خدمات برای کاربران خود را فراهم نماید.

تسهیلات آسان و مقرون به صرفه مالی و اعتباری بانک‌شهر، ضمانت اصل بودن کالاهای باکیفیت و امکان مرجوعی کالا تا ۷ روز از اصول خدشه ناپذیر دیجی‌شهر بوده که با افتخار آن را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

ماموریت ها
  1. ۱. فراهم آوردن زیرساخت تجارت الکترونیکی تحت عنوان دیجی‌شهر به منظور ارائه کالا و خدمات به عموم مشتریان
  2. ۲. تدارک امکان خرید اعتباری کالا و خدمات از پلتفرم دیجی‌شهر توسط عموم مشتریان و با استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری بانک شهر در اقساط ۶ الی ۶۰ ماهه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان
چشم انداز

رسالت دیجی‌شهر بر این است که کاربران بتوانند با اعتبار بیشتر، تجربه‌ی خریدی بهتر از همیشه را داشته باشند و با فراگیر شدن دامنه فعالیت‌های دیجی‌شهر، به عنوان قابل اعتمادترین و مناسب‌ترین بستر، امکان خریدهای اعتباری و اقساطی را برای عموم کاربران فراهم آورد.

ارزش ها

رعایت تمامی ارزشهای والای مدنظر بانک‌شهر از جمله: مشتری‌مداری و تقویت چرخه عمر مشتری و سازمان، امانتداری‌، رازداری‌، صداقت‌، وفاداری و جلب اعتماد عمومی، توجه به عزت و کرامت انسانی همراه با شایسته‌سالاری، تقویت روحیه مشارکت جمعی و کارتیمی، خلاقیت‌، یادگیری‌ و روز‌آمدی سازمانی، چابکی و انعطاف‌پذیری در رقابت‌پذیری و توانایی حرفه‌ای، ارتقاء و تامین امنیت‌ شغلی، رفاه‌ اجتماعی

  • مشارکت در بهبود کیفیت زندگی عموم شهروندان و تعمیق امنیت اقتصادی خانواده‌های ایرانی
  • ارتقاء بخشیدن به سطح رفاه اجتماعی از طریق ایجاد تمکن مالی در تأمین شرافتمندانه ملزومات زندگی شهروندان
  • سود‌آوری و تأمین منافع حداکثری برای ذینفعان در رقابت سالم با رقبای بازار تجارت الکترونیک
  • تعالی پیوسته سازمان، ایجاد تمدن سازمانی و برقراری نظم در انجام امور در سطح استانداردهای بین المللی
  • ارتقاء سطح کیفی خدمات آنلاین با ایجاد پلتفرمی بومی و دانش بنیان از تولیدات متخصصین داخلی